Pro absolventy

Primárním cílem inovačního sportovního centra PRO Sport Academy je posouvání silové a kondiční přípravy na úrovni českých sportovních klubů, individuálních atletů, ale i amatérských sportovců. Dlouhodobým cílem je vytvoření nového systému přípravy, který usiluje o všestrannou sportovní připravenost atleta s maximalizací jeho setrvání ve sportu a pozitivního celospolečenského dopadu. Klíčová je provázanost na obory jako fyzioterapie, aplikovaná fyziologie a sportovní psychologie.

 

Zaujal tě náš cíl?

Jsi čerstvý nebo budoucí absolvent oboru sport a tělovýchova, osobní a kondiční trenér nebo fyzioterapie a zaujal tě náš cíl? Pak do našeho mladého týmu hledáme právě tebe! 

 


 

„Talent vyhraje zápas, ale týmová práce a inteligence vyhraje šampionáty.“


Michael Jordan

 

 

V PRO Sport Academy si uvědomujeme, že jen díky kvalitnímu týmu můžou vznikat hodnotné věci a jenom díky týmu trenérů a specialistů může být i naše vize přetavena do reality. Metodika ve vedení jednotlivých lekcí v PRO Sport Academy zajišťuje pracovní a kariérní příležitost i čerstvým absolventům, kteří nemají ještě praktické zkušenosti v oboru. Dokáže nabídnout praktický pohled na věc, který je podepřen akademickými studiemi a nezvratitelnými fakty. Máš drive, nebojíš se závazku a chceš začít budovat svou kariéru v oboru, který jsi vystudoval/a? U nás máš dveře otevřené!

 


 

Co budeš u nás dělat?

Než tě pustíme za našimi klienty, tak tě náš koordinátor tréninků MSc. Matěj Nekoranec seznámí s metodikou PRO Sport Academy a s vnitřními procesy. Následně začneš absolvovat lekce jako asistent/ka našich trenérů/trenérek a jakmile budeme společně cítit, že jsi dostatečně zapracován/a, přiřadíme ti první klienty. Tvá následná náplň práce bude:

 

 Silový a kondiční trénink

 Tvorba individuální tréninkových plánů

 Testování, analýza a vyhodnocování progresu

 Konzultace s klienty

 


 

Co po tobě požadujeme?

 

Drive

Dodržení závazku

Snahu učit se novým věcem

 


 

Co ti nabízíme?

Jsme si vědomi, že jdeme jinou cestou než většina fitness center v České republice. Jsme pečliví a důslední na to, co děláme a chceme vybudovat. To však neznamená, že musíš mít PhD titul, ale naopak cílevědomost, kreativita a schopnost se učit, je pro nás lákavější než všechny vědomosti světa. Hledáme parťáka, se kterým budeme schopni vést diskuze a posouvat silový a kondiční trénink dopředu. Razíme myšlenku CANI - "constant and neverending improvement". Nezastavit se, nestagnovat a pořád se posouvat dále. 

 

Nové progresivní prostředí redefinující současné prostředí silového a kondičního tréninku

Přístup k novým a inovativním vědeckým poznatkům, technologiím a metodice

Motivující ohodnocení, možnost profesního růstu

Pomoc při hledání ubytování ve Zlíně

Fitness oblečení značky CRAFT

Partnerské benefity

 

MÁŠ NA TO? NAPIŠ NÁM!

 

  

 

Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.