Hypertrofie

Snažíš se přibrat na svalové hmotě? Pak je tato kategorie přímo pro tebe! Kategorie hypertrofie míří na jedince, kteří vyhledávají trénink optimalizovaný na nárůst svalové hmoty. Jsme si vědomi, že téměř každý, kdo se pokoušel zlepšit objem svalové hmoty už minimálně zná základní pravidla a jistě zkoušel izolované cvičení na strojích. My dané metody nepopíráme, pouze na ně navazujeme.

 

Zajímavost

Věděl/a jsi, že můžeš pro zefektivnění nárůstu svalové hmoty použít hypoxický trénink za pomocí okluze dané svalové partie (za nepřístupu kyslíku)? Věděl/a jsi, že můžeme měřit saturaci kyslíku ve svalu a tím pádem zvolit optimální intenzitu pro daný rozvoj? Věděl/a jsi, že pro udržení kontinuální adaptace je nutné neustále volit nové stimuly ať už je to šířka úchopu, nebo zařazení celotělových prvků (dřep nebo mrtvý tah) pro udržení optimální anabolické reakce organismu?

 

My v PRO Sport academy se na to díváme očima vědy a nabízíme vám celou řadu inovativních prvků, které můžou váš trénink posunout o míle dál.

 

Vybavení, které nám pomůže k dosažení cíle

 Fat GripZ

 Moxy monitor

 Occlusion cuff

 Training peaks 

 

Chceš potěšit své nejbližší? Daruj jim dárkový poukaz do PRO Sport Academy! 

DÁRKOVÝ POUKAZ 

Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.