Testování klubů

V našem inovačním sportovním centru zajišťujeme unikátní testovací baterie poskytující komplexní přehled o výkonosti sportovců. Testovací baterie jsou jedinečné pro každý sport.

testování

Beast – velocity based training

Měření rychlostí přemístění ve vertikálním směru v m/s při libovolném silovém prvku. Používá se pro nastavení tzv. force velocity curve. Volba silového prvku vychází dle požadavků specifického sportu.

Moxy – měření saturace ve svalu

Testování vytrvalostních sportovců a nastavení saturační křivky a odezvy na vytrvalostní zátěž. Možnost použít i jako odezva při tréninku hypertrofie a hledání specifické adaptace skrz trend desaturace a resaturace v závislosti na intenzitě silového prvku.

Ruční dynamometr

Odezva a připravenost CNS

FitLight

Rychlost reakce na specifický podnět (rožnutí světla a následné zhasnutí atletem). Měření průměrné a nejrychlejší možné reakce. Test nastaven individuálně podle požadavků daného sportu. Možnost využití i jako časové brány směrem k testování například na sprint 10 / 20 / 30 m apod.

 

OTESTUJ SVÉ ATLETY

  

 

Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.