Výživové poradenství

výživová Konzultace

Ať už potřebuješ snížit svou tělesnou hmotnost, přibrat na váze, zlepšit své zdraví či jen optimalizovat své stravovací návyky, využij naše výživové poradenství. Zaměřujeme se na sportovně specifickou výživu, specifika rostlinného stravování, výživu v ontogenezi a základy výživy. Každá z těchto kategorií Ti poskytne odborně specifické informace a materiály pro dosažení Tvých cílů.

V případě zájmu o načerpání obecných informací Ti nabízíme konzultaci na téma základy výživy, která Ti usnadní orientaci ve výživě, pomůže pochopit základy výživových principů, ale také Tě nasměruje k optimalizaci zdraví a tělesné hmotnosti. Je určena pro každého člověka a pro každé téma, které nespadá pod výše zmíněné specializace. Příklady témat konzultací: korekce jídelníčku, úprava potravin, makroživiny, vitamíny a minerály, střevní mikrobiom, atd.

Ke konzultacim navíc nabízíme i online dvoutýdenní 24/7 podporu. Online výživová podpora je vhodná pro jedince, kteří po konzultaci do svého jídelníčku prakticky zařazují nové poznatky a chtějí je dále individualizovat, drobně poupravovat či mít zpětnou vazbu (např. při korekci jídelníčku, nutričním tréninku, atd.).

 

NAŠE SPECIALIZACE KONZULTACÍ JSOU

SPORTOVNĚ SPECIFICKÁ VÝŽIVA

Specializace vhodná pro sportovce, kteří chtějí svou přípravu a výkon posunout na další úroveň. Pomůžeme Ti s nutričním tréninkem, výživou během závodu, výživou v podpoře výkonu a regenerace, suplementačním plánem či preskripcí pitného režimu.

SPECIFIKA ROSTLINNÉ STRAVY

Zaměření určeno pro vegetariány a vegany. Rostlinné stravování bývá spojováno s řadou možných zdravotních rizik, chceš-li těmto rizikům předejít, porozumět problematice rostlinných bílkovin, antinutričních látek nebo si nejsi svým jídelníčkem jistý/á, vyzkoušej toto zaměření.

VÝŽIVA V ONTOGENEZI ČLOVĚKA

Tato specializace je určena pro člověka ve všech fázích vývoje, které se pojí s odlišnými výživovými potřebami. Ať už chceš poradit s výživou Tvých dětí, výživou v těhotenství, či specifickými nároky na výživu během stáří, toto zaměření je určeno přesně pro Tebe.Nutriční pLÁNY 

Úprava jídelníčku

Po analýze Tvého jídelníčku budou navržena doporučení na změny, která budou v souladu s Tvojím cílem. V rámci této služby nebude chybět stručný teoretický základ o výživě pro pochopení souvislostí. Součástí služby je vstupní a výstupní konzultace zdarma (30–60 min dle potřeby) a měsíční online podpora pro případ jakýchkoli nejasností.

Nutriční plán

Služba je vhodná pro běžnou či aktivní populaci. V rámci této služby dostaneš zpětnou vazbu k Tvému současnému jídelníčku (analýza jídelníčku) a návrh na jeho úpravu s ohledem na Tvůj cíl. Nutriční plán bude obsahovat také teoretický výživový základ pro hlubší pochopení souvislostí a praktické rady a doporučení, které Ti pomohou s úpravou jídelníčku. Součástí služby je vstupní a výstupní konzultace zdarma a dvouměsíční online podpora pro monitoring změn a objasnění nejasností.

Nutriční plán sport

Služba je vhodná pro sportovce, kteří chtějí maximalizovat svou adaptaci, výkon a regeneraci. Součástí této služby je analýza Tvého jídelníčku a návrh na jeho úpravu s ohledem na Tvůj cíl. Dále v rámci služby obdržíš základní teoretické informace, suplementační plán, specifická doporučení týkající se sportovní výživy ve Tvém sportu (výživa před, během a po výkonu, soutěžní výživa), ale také výživy v průběhu dne. Nebude chybět ani teoretický základ pro pochopení hlubších souvislostí, dále rady a doporučení pro snazší implikování změn do jídelníčku. Součástí služby je vstupní a výstupní konzultace zdarma a dvouměsíční online podpora pro monitoring změn a objasnění nejasností.

  

DOKUMENTY ZDARMA

Ke každé konzultaci obdržíš zdarma tištěný či elektronický dokument shrnující danou problematiku.

CERTIFIKOVANÍ ODBORNÍCI

Bude Tě mít na starosti Mgr. Michaela Beníčková, která se základní a sportovní výživou zabývá již 5.rokem.

ONLINE KONZULTACE

Pro Tvé pohodlí je tato služba nabízena také formou online konzultace přes Google meet.

 

OBJEDNEJ SI prvotní KONZULTACI

 

 

 

  

 

 

Chceš potěšit své nejbližší? Daruj jim dárkový poukaz do PRO Sport Academy! 

DÁRKOVÝ POUKAZ 

Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.