Reference

CO O NÁS ŘÍKAJÍ

PETR BLUDSKÝ

Všem upřímně doporučuji individuální tréninky, které jsou prostě ohromné! Začínal jsem v PRO Sport Academy na 136 kg a nyní mám 97 kg a stále jdu dolů.

MICHAL PERNIČKA

V PRO Sport Academy můžeme vedle sebe cvičit my hobíci po boku s českými reprezentanty. Fakt je bohužel ten, že se u toho hobíci zapotí dvakrát tolik.

ANDREA ZÁBOJNÍKOVÁ

Do PRO Sport Academy jsem začala chodit na firemní kruhové tréninky a již od prvního okamžiku jsem si to místo zamilovala. Všem doporučuji.

Jaroslav Šmédek

Pod Matějem Okénkou trénuji již delší dobu. Oceňuji jeho přístup k tréninkům, díky kterým mám super výsledky jak na domácích, tak i světových turnajích.

Radim Grebik

Tady vzniká pravý základ ledovce. Kapky potu při kondičním tréninku, chůze po čtyřech po silovém tréninku nebo úleva na masážním stole. Vše na jednom mítě.

Triatlonový klub Titan Trilife

Zvládání skupinových tréninků od těch nejmenších až po elitní skupiny je velice těžká disciplína. PRO Sport Academy ji ale zvládá naprosto s přehledem.

Petr Kupka

Není to jen o tom být nejlepší, nejrychlejší nebo snad nejsilnější. V mém případě se mi podařilo zbavit se dlouhodobé bolesti zad a začít být znovu aktivní.

Marcy

TOP odborný personál a trenéři. Dostupná lokalita v centru Zlína. Moderní interiér a vybavení. Maximálně všem doporučuji.

Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.