Všestranné zaměření

Taky jsi už přehlcen/a slovem funkční fitness? Jsi aktivní sportovec, který nemá problém se silovým tréninkem, ale zároveň se rád zadýchá a protáhne?  Největším problémem současného fitness je nadmíra jednotlivých trendů, funkčních pomůcek či následného propojování v nejasně definované a v literatuře nespecifikované metody. 

 

My v PRO Sport Academy se snažíme vymanit z toho trendu a dát věcem jasný řád, tak aby tělo dostalo jasně definovaný podnět. V kategorii všestranné zaměření se snažíme zacílit tři základní složky, které jako aktivní jedinec potřebujete pro kvalitní udržení zdravého životního stylu.

 

 Zahřátí, protažení rozvíjející základní svalové rozsahy v problematických partiích a aktivace cílených svalových skupin.

 Rozvoj vybraných svalových skupin pomocí silových prvků zesilující danou partii, popřípadě metody rozvíjející dynamiku, svalovou vytrvalost nebo nárůst svalové hmoty dle cílů klienta.

 Kondiční rozvoj, který systematicky cílí na rozvinutí kardiovaskulární kondice (zdraví srdce a plic) a následné podpory hubnutí, hormonální optimalizace apod.

 

Vybavení, které nám pomůže k dosažení cíle

 Kardio sekce (AirBike, veslařský trenažér concept 2, SkiErg)

 Silová sekce (činky, olympijské osy, ktb, hrazdy, sáně)

 Training peaks (analýza a vyhodnocení tréninků)

 

Chceš potěšit své nejbližší? Daruj jim dárkový poukaz do PRO Sport Academy! 

DÁRKOVÝ POUKAZ 

Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.